“Hayat paylaşınca, alışveriş Esenlik’te güzel”Çeşitli ürün kategorisi,uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatları ile “Esenlik Sanal Market”siz değerli hemşehrilerimizin hizmetindedir. www.esenlik.com.tr

Proxi

“ Güvenmekte Haklısınız”

Fabrikamıza Dair…

Fabrikamız Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur. 2013 yılında  %100 yerli sermaye ile Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermeye başlayan fabrikamızda Sıvı Deterjan, Toz Deterjan, Kozmetik, Asit-Baz grubu Deterjan ve Endüstriyel Grup üretimi yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız ürünlerin kalitesini ve ürün çeşitliliğimizi arttırmak için Kalite Kontrolleri ve AR-GE çalışmaları büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığına bildirimleri yapılan ürünlerimizin kalitesi Türk Standartları Enstitüsü tarafından da TSE belgeleriyle onaylanmıştır.

Sektörde Epak markasıyla birlikte Esenlik ve Proxi markalarıyla hizmet vermekteyiz. Sıvı Deterjan üretimi bölümünde; Sıvı bulaşık deterjanı, yumuşatıcı, yüzey temizleyiciler, genel temizlik deterjanı, sıvı arap sabunu, cam sıvısı, mineralli sıvı ovma maddesi, yağ çöz, kir çöz; Asit-Baz grubu üretim bölümünde ; çamaşır suyu, ultra çamaşır suyu, kireç çözücü, tuz ruhu, lavabo açıcı.; Toz Deterjan Üretimi bölümünde: Çamaşır makineleri için matik deterjan ve elde yıkama toz deterjan...; Kozmetik; sıvı sabun, köpük sabun; Endüstriyel Temizlikte de; Endüstriyel boyutta ambalajlarda toplu yaşam alanlarına yönelik deterjan üretimi yapılmaktadır.

Fabrikamız kalite ve çevre standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 1400:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yerli bir marka olarak, iç ve dış piyasaya üstün nitelikli alternatifleri sunmak.  Bu hedefi üretim gücümüz, gelişen ve kendini yenileyen insan kaynağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile küresel ölçekte güvenilen bir kurum olarak başarmak.

Vizyonumuz; Temizlik sektöründe her alanda faaliyet göstermek, Bölgede, Türkiye’de ve küresel pazarda bu üstünlüğü devam ettirmek.


Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı