Bütün Malatya elele ,Hep birlikte Esenliğe! Yıl sonuna kadar cebinizi koruyor. Cumhuriyet'in 100.yılına özel 1000 üründe maliyetine Satışlarımız ile Dev indirim fırsatını siz değerli halkımıza sunuyoruz

Nergis

Malatya’nın tarihi bir ticari geçmişi var. Tarım havzası üzerine kurulu olan ilimizde en önemli geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Kendisi ile özdeşleşmiş ve nüfusunun yüzde 60’nın dolaylı olarak etkilendiği yerel ve ekonomik kalkınmanın asıl kaynağı ise kayısı. Kayısı ile birlikte tarım ve hayvancılıkta üretimin yanında bunun piyasaya sürülerek satışı çok fazla önem arz etmektedir. Esenlik bunu göz önüne alarak yerel kalkınmaya önem veriyor, kurulduğu günden bu yana her zaman yerel üreticilerin yanında olmaya özen göstermiştir. Üreticilerimizin pazar payı bulma sıkıntısını biliyor buna göre hareket ediyoruz. Bünyesinde kurarak kurumsal çalışmasını tamamladığı Nergis markası olarak kavurma, sucuk, salam, sosis, tereyağı, bakliyat, baharat çeşitlerinde onlarca ürün çıkartıyoruz. Bu ürünleri üretirken ilimizin yerel üreticilerinin emeğine saygı göstererek onlardan aldığı ürünleri işleyerek yine siz halkımıza güvenli lezzeti sunuyoruz. Bu şeklide yerel kalkınmaya destek verirken kazandığıyla ise ilimizin gelişimine katkı sağlıyoruz. Biz Esenlik olarak yıllardır tüm marketlerimizde güven duyulmayan hiçbir markayı bulundurmadık. Asıl hedef güven esaslı olan bir kurumda üretmekti. Ve Başlangıçta canlı hayvan pazarı hizmeti ile başlayan sonrasında kendi denetimimizde veteriner kontrolünde marketlerimize taze et düzenlemesi kısa sürede bölge çiftçilerimizde alınan hayvanlarımızı kendi et kesim entegremizde keserek Esenlik ve Nergis markalı et ürünleri üretimine dönüştü. 1000 m2lik bir alanda üretime başlayan Nergis ve Esenlik markalı et ürünlerinin yanı sıra süt ürünleri de kısa sürede market raflarında yerini alarak halk tarafında takdir gören ve güven duyulan birer yerli marka olmayı başardı. Bunun yanında bakliyat, baharat, şeker ve zeytin gibi temel ihtiyaçlar olan üretimlerimiz ile aranan markalar olduk. Esenlik üretim guruplarına sadece Nergis olarak değil aynı zamanda Esenlik et ürünlerinin yanı sıra süt ürünleri ve birçok alanda da pl ürün çıkararak süpermarket ve pratik marketlerimize ürün tedarik ediyoruz. TSE İSO 22000 Belgesi ve helal gıda belgelerini kısa sürede almayı başaran Nergis bölgede tek Türkiye'de ise sayılı markalar arasında yerini almanın haklı gurunu yaşıyor. Tüketen bir ülkeden üreten bir ülke konumuna gelmek Malatya ve bölgede üreten ve Türkiye'ye değer katan bir kuruluş olmaktan gururluyuz, mutluyuz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı