“Hayat paylaşınca, alışveriş Esenlik’te güzel”Çeşitli ürün kategorisi,uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatları ile “Esenlik Sanal Market”siz değerli hemşehrilerimizin hizmetindedir. www.esenlik.com.tr

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN İTFAİYE HAFTASI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanmakta olan İtfaiye Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İtfaiye çalışanlarının karşılaştıkları olaylar karışışında göstermiş oldukları gayretin her türlü takdirin üstünde olduğunu belirten Başkan Gürkan, geçtiğimiz aylarda ülkemizin güneyinde meydana gelen yangınlar sırasında itfaiyecilerin cansiparene bir şekilde verdikleri mücadeleye tüm milletin şahit olduğunu söyledi.

Başkan Gürkan Mesajında;

“Öncelikle tüm itfaiye çalışanlarının İtfaiyecilik Haftası’nı tebrik ediyorum. İtfaiye teşkilatımız her türlü felaket ve acil durumda kendi hayatlarını hiçe sayarak mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını yürütmektedirler. Bu özverili çalışmalarından dolayı kendilerini ayrıca kutluyorum.

Çalışma esasları, gayretleri ve gösterdikleri hassasiyet ile deprem ve yangın mahalline, afetlere, kaza ve boğulma olaylarına anında müdahale etme noktasında olay yerine en kısa zamanda gittiklerini görüyoruz.

Müdahale noktasında ve olumlu sonuç alma noktasında itfaiye teşkilatımızın gayreti gerçekten de takdire şayandır. Vatandaşımızın can, mal ve emniyetinin korunması noktasında göstermiş oldukları gayretleri yakından müşahede ediyoruz. Bundan sonraki süreçte daha modern araçlar ile itfaiye teşkilatlarımızı teşekkül ettirip vatandaşımızın hizmetine sunma noktasında hizmetlerimiz aralıksız devam edecektir.

Büyükşehir Belediyemiz İtfaiye Teşkilatı sadece ilimiz sınırları içinde değil, aynı zamanda ülkemizin değişik bölgelerinde ihtiyaç duyulduğunda da en kısa sürede yardıma ulaşacak şekilde görev ifa etmektedir.

Herkesin malumu olduğu gibi geçtiğimiz aylarda Akdeniz bölgesinde meydana gelen ve millet olarak bizleri çok büyük bir üzüntüye gark eden orman yangınlarına Büyükşehir Belediyemiz de kayıtsız kalmamış ve hemen bir ekip oluşturularak arasöz ile birlikte yangın bölgesine giderek söndürme  çalışmalarına katılmıştır.

Yine İtfaiye Teşkilatımız Karadeniz bölgesinde yaşanan selfelaketi sırasında da en kısa süre içerisinde bir arama kurtarma ekibioluşturarak sel bölgesine hareket etmiş ve arama kurtarma çalışmalarında görevalmıştır. 

Bu vesileyle tüm İtfaiye çalışanlarını kutluyor,görevlerinde başarılar diliyorum. Daha güzel hizmetleri birlikte yapmadileğiyle Haftalarını bir kez daha tebrik ediyorum.” 

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı