“Hayat paylaşınca, alışveriş Esenlik’te güzel”Çeşitli ürün kategorisi,uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatları ile “Esenlik Sanal Market”siz değerli hemşehrilerimizin hizmetindedir. www.esenlik.com.tr

ESENLİK'TEN DUYARLI DAVRANIŞ

Özellikle Pandemi döneminde en çok yorulan çalışan ve büyük sıkıntılar çekmelerine rağmen halkın huzur ve güven ortanı sağlamak için gece gündüz demeden Çalışan Polis Teşkilatının mensuplarına Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi bugün güzel bir jest yaparak görev yapan Polis Memurlarına hediye takdim etti.

Esenlik Şirketi Genel Müdürü Ata Ünlü ve Dış Birimler koordinatörü Eyüp Mustafa Alkan bugün Noktalarda görev yapan Polis memurlarını ziyaret ederek hem görevlerinde başarılı dileklerini sunarken Esenlik Şirketine ait birde hediye paketi takdim ettiler.


Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı