Bütün Malatya elele ,Hep birlikte Esenliğe! Yıl sonuna kadar cebinizi koruyor. Cumhuriyet'in 100.yılına özel 1000 üründe maliyetine Satışlarımız ile Dev indirim fırsatını siz değerli halkımıza sunuyoruz

Esenlik Şirketinden İsrail Mallarına Boykot

Esenlik Şirketinden İsrail Mallarına Boykot

Malatya Esenlik Şirketi Süpermarketlerde örnek bir karara imza atarak Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın talimatıyla İsrail ürünlerini satmama kararı aldı.

  İsrail’in Filistin halkına karşı Gazze şeridinde yaptığı insanlık suçu soykırım ve katliamlara tepkiler çığ gibi yükselerek devam ederken bir tepki de Malatya Büyükşehir Belediyesinden geldi. 

        Malatya Esenlik Şirketi Süpermarketlerde örnek bir karara imza atarak Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatıyla İsrail ürünlerini satmama kararı aldı.


TEBRİKLER BAŞKAN GÜRKAN ve ESENLİK ŞİRKETİNE


Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatıyla İsrail Malları Malatya Esenlik Süpermarketlerdeki raflardan satışı durdurularak kaldırıldı.

Esenlik Şirketi sosyal medya hesabından duyurulan” İsrail Mallarını Boykot ediyoruz.” Filistin’e destek için bir aradayız “ mesajıyla kamuoyuna duyururken alınan karardan dolayı Malatyalılardan ise yoğun teşekkür geldi.

Her daim Malatyalıların yanında olan ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla vatandaşların alışverişine sunan Bütçe dostu Esenlik Süpermarketlerin yine kendine yakışan bir karar alarak İsrail’in Filistin’e uyguladığı Soykırım ve katliamlara sessiz kalmaması takdirle karşılandı.

Malatya Byükşehir Belediyesi Esenlik Şirketin sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında;

“ FİLİSTİN’E DESTEK İÇİN BİR ARADAYIZ “


  “ İsrail'in haksız politikalarını protesto etmek adına Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik AȘ Marketlerinde ve Belsos A.Ş tesislerinde, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Selahattin Gürkan'ın talimatlarıyla İsrail ürünlerini topladık ve satışlarını durdurduk.

İsrail mallarını boykot ediyoruz”

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi. Lütfen yazdığınız bilgileri kontrol ediniz!
Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

kapsamında ticari e-ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, Yasal mevzuat çerçevesinde veri politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çezerler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Et

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı

Esenlik WhatsApp Sipariş Hattı
Siz İsteyin Biz Getirelim

Whatsapp Destek Hattı